مشخصات یخچال بالا فریزر ال جی مدل TF580

مشخصات یخچال بالا فریزر ال جی مدل TF580

مشخصات یخچال بالا فریزر ال جی مدل TF580 دارای برچسب انرژی A++ می باشد. قابلیت اتصال به WiFi را دارد و از سیستم فیلتر هوشمند Hygiene FRESH برای حذف آلودگی ها و بوی بد یخچال بهره می برد. این یخچال زیبا و به روز در دو رنگ سفید چرمی (TF580WB) و تیتانیوم (TF580TS) عرضه می شود. باهم مروری داشته باشیم به ویژگی های این یخچال بالا فریزر ال جی:

مشخصات یخچال بالا فریزر ال جی مدل TF580

·       در قسمت پشت و کناره های یخچال کانال هایی برای گردش هوای سرد در نظر گرفته شده اند تا سرما به صورت یکنواخت در یخچال پخش شود.

·       یخچال بالا فریزر TF580 مجهز به کمپرسور اینورتر خطی است. بنابراین نسبت به مدل های مشابه 25 درصد صدای کمتر و 32 درصد نیز مصرف انرژی کمتری دارد.

·       استفاده از ماده میکروب کش BioShield در نوار درزگیر یخچال، نه تنها خاصیت چسبندگی نوار را از بین برده و طول عمر آن را افزایش می دهد بلکه از رشد قارچ ها نیز در درزگیر جلوگیری می کند.

·       از آنجا کمپرسور یخچال قادر است 2 ساعت به صورت بی وقفه کار کند مواد غذایی موجود در فریزر 32 درصد سریعتر از سایر یخچال های بالا فریزر منجمد می شوند.

·       در صورتی که به فضای بیشتری در فریزر نیاز دارید جای نگرانی نیست. کافی یخساز متحرک این یخچال را موقتا خارج کنید.

·       در یخچال بالا فریزر ال جی مدل TF580 از یک مخزن باریک برای آبریز استفاده شده است. این خلاقیت منجر به بزرگتر شدن فضای داخلی تا 9.9 لیتر شده است.

·       کشوی FRESH 0 Zone مواد غذایی را در دمایی بین فریزر و یخچال (تقریبا صفر درجه) نگه داشته و ضمن حفظ تازگی از انجماد یا خراب شدن آنها جلوگیری می کند. مواد منجمد را در این قفسه گذاشته و روز بعد بدون اتلاف وقت از آن استفاده کنید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.