ماشین لباسشویی ال جی مدل TL160S

ماشین لباسشویی ال جی مدل TL160S

ماشین لباسشویی ال جی مدل TL160S درب از بالا می باشد. این محصول به تازگی وارد بازار شده و قابلیت های زیادی دارد. ظرفیت این ماشن لباسشویی ال جی 16 کیلوگرم می باشد. این ظرفیت بالا امکان شست و شوی انواع لباس های سنگین، پتو و … را در منزل فراهم می کند.

ویژگی ها

·       ماشین لباسشویی LG TL160S مجهز به هیتر می باشد. این هیتر دمای آب را تا 60 درجه سانتی گراد بالا برده و بدین ترتیب میزان لکه بری و تمیزی لباس ها را افزایش می دهد.

·       موتور اینورتر دایرکت درایو به کار رفته در این ماشین باعث افزایش بهینه 20 درصدی عملکرد شستشو می شود. همچنین 27.5 درصد مصرف آب و 19.5 درصد نیز در مصرف برق صرفه جویی می کند.

·       استفاده از شش حرکت(6Motion) پیچاندن، غلطاندن، تاباندن، چرخاندن، پله ای و فیلتراسیون در هنگام شست و شو باعث تمیزی هرچه بیشتر لباس ها می شود.

·       جنس دیگ ماشین لباسشویی ال جی مدل TL160S از استیل ضد زنگ می باشد. از دیگر خواص این استیل می توان به آنتی باکتریال بودن اشاره نمود.

·       برنامه های Stain Care Course و Allergy Care Course دو برنامه شست و شوی کاربردی در این ماشین هستند. برنامه اول پاکسازی لکه هایی مانند چای و قهوه و برنامه دوم از بین بردن آلودگی های حساسیت زا را بر عهده دارند.

·       با استفاده از فن آوری Tube Clean دیگ ماشین لباسشویی از هر گونه آلودگی و ذرات ریزی که به آن چسبیده است پاک می شود.

·       صفحه بالایی ماشین از شیشه ضد خش ساخته شده و یک صفحه نمایش LCD بزرگ برای مدیریت ماشین طراحی شده است.

·       در زمان آب کشی و در حین پر شدن دیگ، نازل Jet Spray آب را بر روی لباس ها با قدرت می پاشد تا لباس ها کاملا خیس بخورند.

ماشین لباسشویی ال جی مدل TL160S
  • ماشین لباسشویی ال جی مدل TL160S
5

خلاصه

ماشین لباسشویی ال جی مدل TL160S !!! این محصول به تازگی وارد بازار شده و قابلیت های زیادی دارد.ظرفیت این ماشن لباسشویی ال جی 16 کیلوگرم می باشد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + بیست =