1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران

457 بازدید
تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران

آیا به دنبال یک تیم متخصص برای تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران هستید؟ تنها کافی است با نمایندگی تعمیرات ال جی در منطقه مسکونی خود تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. از این پس مسئولیت تمامی امور تا تعمیر نهایی وسیله با ما خواهد بود.

 

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران

 

تعمیر یخچال ال جی پونک
تعمیر یخچال ال جی صادقیه
تعمیر یخچال ال جی شهرک غرب
تعمیر یخچال ال جی سعادت آباد
تعمیر یخچال ال جی باغ فیض
تعمیر یخچال ال جی طرشت
تعمیر یخچال ال جی تهرانسر
تعمیر یخچال ال جی چیتگر
تعمیر یخچال ال جی شهرک گلستان
تعمیر یخچال ال جی بیمه
تعمیر یخچال ال جی بلوار فردوس
تعمیر یخچال ال جی شهرک اکباتان
تعمیر یخچال ال جی گیشا
تعمیر یخچال ال جی شهران
تعمیر یخچال ال جی کن
تعمیر یخچال ال جی جنت آباد
تعمیر یخچال ال جی آریاشهر
تعمیر یخچال ال جی شهر زیبا
تعمیر یخچال ال جی حصارک
تعمیر یخچال ال جی کوهسار

 

آشنایی با ما

 

 

خدمات تعمیر یخچال الجی در غرب تهران

 

1-   در صورتی که برای شما نیز مهم است تعمیر دستگاه تحت نظر افرادی انجام شود که دانش علمی و عملی بالایی دارند، نمایندگی ما بهترین گزینه انتخابی خواهد بود. تمامی تکنسین های ما دارای مدرک معتبر در زمینه تعمیر وسایل برقی هستند همچنین  مهارت عملی بالایی در عیب یابی و تعمیر وسیله دارند.

2-   در این مرکز دوره های آموزشی برای کارشناسان در بازه های زمانی منظم برگزار می شود تا دانش آن ها همگام با پیشرفت های علمی ارتقا یابد.

3-   اولین نگرانی مشتریان در زمان خرابی یخچال نحوه جابجایی آن به محل تعمیر است. اما این نوید را به شما می دهیم که ما این مشکل را با اعزام تعمیرکار به منزل شما برطرف کرده ایم. تنها وظیفه شما این است که با نمایندگی تماس گرفته و مشکل را با کارشناسان مطرح کنید. تعمیرکار در اولین فرصت به منزل شما اعزام شده و شما از نزدیک شاهد عملکرد تکنسین ها خواهید بود.

4-   در صورتی که  تعمیرکار لازم بداند برخی از قطعات در حین تعمیر یخچال عوض شود، ما تضمین میکنیم که از قطعات اصلی و  ارجینال برای این منظور استفاده خواهد شد.

5-   متذکر می شویم که تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر یخچال الجی در غرب تهران دارای ضمانت نامه طولانی بوده و در صورت بروز عیب در آن، امکان تعویض وجود خواهد داشت.

6-   شما حق دارید که نگران کیفیت تعمیر یخچال خود باشید. مشتریان اکثرا این سوال را مطرح می کنند که  اگر دوباره همین عیب در وسیله بروز نمود تکلیف هزینه مصرفی چه خواهد بود؟ براساس قوانین مرکز، تعمیرکاران موظف هستند که گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. اگر همین عیب باز هم در مدت معلوم در ضمانت نامه بروز نمود، تمامی خدمات به صورت رایگان و با همان کیفیت اولیه ارائه خواهد شد.

7-   لازم به ذکر است که این نمایندگی مشاوره رایگان را برای مشتریان در نظر گرفته است در نتیجه تنها با یک تماس تلفنی و بدون هزینه می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

8-   در مورد هزینه تعمیر یخچال لازم است بدانید که تحت حمایت این مرکز و در  راستای رضایت مشتریان برای تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران هزینه ها را بسیار مناسب در نظر گرفته و به شما تخفیف داده می شود. در صورتی که گارانتی وسیله دارای تاریخ اعتبار باشد، فراموش نکنید که می توانید با ارائه آن به تعمیرکار، هزینه کمتری را پرداخت نمایید.

 1669