1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ال جی بیمه

54 بازدید
تعمیر یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی بیمه

همشهریان ساکن غرب تهران، دیگر نگران تعمیر یخچال ال جی بیمه یا دیگر لوازم برقی خود نباشید. ما در نمایندگی تعمیر محصولات ال جی، تعمیر این وسیله برقی را در نهایت کیفیت و دقت انجام داده تا یخچال مجددا مانند روز اول برای شما کار کند.

تعمیر یخچال الجی

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس تعمیرات یخچال ال جی بیمه :

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

۴۴۸۴۶۱۱۳ 

۴۴۲۷۹۱۸۶

۴۴۶۰۱۰۳۸

۴۴۴۰۱۸۱۱

خدمات ویژه نمایندگی برای تعمیرات یخچال ال جی بیمه

کسب رضایت مشتری مهم ترین مساله ای است که ما در این نمایندگی به دنبال آن هستیم. به این منظور خدماتی به شما ارائه داده صفر تا صد تعمیر توسط ما انجام شود. در گام اول آن که ما می دانیم که جابجا کردن یخچال و بردن آن به بیرون از منزل بسیار سخت است، بنابراین برای تعمیر آن ما به منزل شما خواهیم آمد.

از آن جا که تعمیر هر وسیله برقی نیازمند تخصص و تجربه در همان حوزه است، ما برای تعمیر یخچال تکنیسین هایی متخصص و با تجربه در همین زمینه را به کار خواهیم گرفت. تغییر پر سرعت علم و تغییر در طراحی لوازم برقی ما را بر آن داشته است که با برگزاری دوره های مستمر پرسنل خود را در جریان دانش روز قرار دهیم.

مزایای دیگر استفاده از نمایندگی تعمیر ال جی

در صورتی که شما برای تعمیر یخچال منزل خود از نمایندگی ما استفاده کنید، در پایان کار به شما گارانتی و ضمانت نامه داده می شود. از آن جا که قطعات داخلی وسایل برقی نسبتا گران قیمت هستند، سعی ما تعمیر آن ها است. در صورتی که قطعه واقعا نیاز به تعویض داشته باشد، توسط نمایندگی با یک قطعه از همان برند و با کیفیت عالی تعویض می شود.

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای تماس با ما اقدام کرده و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید. زمان اعزام تکنیسین ها برای تعمیر یخچال ال جی بیمه توسط خودتان در مکالمه تلفنی تعیین خواهد شد.

 1669