1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات ال جی

ماکروفر نئوشف ال جی مدل MC65R

8 بازدید
ماکروفر نئوشف ال جی مدل MC65R

با استفاده از ماکروفر نئوشف ال جی مدل MC65R انواع غذاهای دلخواهتان را در یک چشم به هم زدن طبخ کرده و از یک سفره رنگین در کنار عزیزانتان لذت ببرید. این ماکروفر جدید ال جی ابعاد کوچکتری داشته و برای آشپزخانه های کوچک نیز قابل استفاده است. اما برعکس ابعاد کمتر فضای داخلی بیشتری دارد.

ویژگی های ماکروفر نئوشف ال جی MC65R

–    اینورتر هوشمند: ماکروفر MC65R مجهز به اینورتر هوشمند است که منجر به قابلیت کنترل دقیق دما می شود. این قابلیت پخت انواع غذاها، یخ زدایی و گرم کردن مواد غذایی را به صورت یکنواخت و سریع فراهم می کند.

–    پخت سریع انواع غذاها: ماکروفر نئوشف ال جی مدل MC65R توانی بالغ بر 1200 وات دارد. بنابراین می توانید انواع غذاها، کباب ها و گریل های خوشمزه و کاملا پخته را در زمانی کمتر آماده کنید.

–    هیتر ذغالی نوری: در نئوشف ال جی MC65R از هیتر ذغالی نوری استفاده شده است. این هیتر جذب گرما را در غذا افزایش داده و غذایی مغز پخت به شما تحویل می دهد. درست همانند طبخ سنتی روی ذغال.

–    سازگاری: ماکروفر MC65R حتی در مناطقی که ولتاژ برق پایینی دارند به خوبی کار کرده و خود را با شرایط وفق می دهد.

–    پخت غذاهای سالم: با استفاده از برشته و سرخ کردن سالم این ماکروفر می توانید با حداقل روغن غذاهای لذیذی همچون سیب زمینی سرخ کرده یا استیک درست کنید.

–    تخمیر ماست: علاوه بر گرم کردن، سرخ کردن و فر ماکروویو از نئوشف MC65R برای درست کردن ماست نیز می توانید استفاده کنید.

–    روکش آنتی باکتریال: روکش داخلی ماکروفر نئوشف ال جی مدل MC65R هم خاصیت آنتی باکتریال تا 99.999 دارد و هم به لطف فن آوری Easy Clean به راحتی تمیز می شود.

 

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669