1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اندیشه

550 بازدید
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اندیشه

یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات الجی تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اندیشه است. شما از این پس نگران کیفیت تعمیرات این وسیله نباشید بلکه در اولین فرصت با نزدیک ترین مرکز در محل سکونت خود تماس گرفته و مشکل رخ داده در ساید بای ساید را با تکنسین های ما در میان بگذارید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

مزایای تعمیر ساید بای ساید الجی در اندیشه

 

–       تمامی متخصصین ما نظر علمی و عملی این توانایی را دارند که در کوتاه ترین زمان ممکن عیب رخ داده را یافته و به بهترین شکل مشکل را رفع نمایند.

–       تکنسین ها در این مرکز موظف هستند دوره های آموزشی را به طور کامل شرکت کنند تا مهارت آن ها در تعمیر وسیله ارتقا یابد.

–       در زمان خرابی ساید بای ساید به هیچ عنوان جایی برای نگرانی جهت جابجایی وسیله نخواهد بود. بلکه ما در اولین فرصت بعد از تماس مشتری، تعمیرکار را به منزل شما اعزام می کنیم .

–       این نمایندگی  تجهیزات کامل را در اختیار تکنسین ها قرار می دهد در نتیجه اطمینان داشته باشید تعمیر یخچال بر اساس متدهای پیشرفته علمی و با امکانات کامل انجام می گیرد.

–       در صورتی که از نظر تعمیرکار نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد، تضمین می کنیم از قطعه های اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده شده و  تمامی آن ها دارای گارانتی طولانی مدت هستند.

–       یکی از نگرانی های مشتریان این است که در صورتی که همین عیب مجددا بروز نمود، چه باید کرد. تعمیرکاران ما موظف هستند در پایان تعمیر ساید بای ساید گارانتی تعمیرات را به شما تحویل دهند. این گارانتی تضمین کننده خدمات رایگان ما در مدت مشخص است.

–       در این مرکز  مشاوره رایگان برای مشتریان در نظر گرفته شده است تا به صورت تلفنی بتوانید پاسخ سوالات خود را از کارشناسان متخصص ما جویا شوید.

–       نمایندگی تعمیرات ال جی در زمان تعمیر ساید بای ساید ال جی در اندیشه تخفیف ویژه گارانتی وسیله را برای شما در نظر میگیرد به این شرط که ضمانت نامه تاریخ اعتبار داشته باشد.

 

آشنایی با ما

 

 

 1669