1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر ال جی در قزوین

486 بازدید
تعمیر یخچال فریزر ال جی در پرند

با خیال آسوده و بدون نگرانی از بابت کیفیت خدمات، تعمیر یخچال فریزر ال جی در قزوین را به نمایندگی تعمیرات ال جی بسپارید. اگر به دنبال این هستید که تعمیر وسیله تحت شرایط استاندارد و علمی صورت گیرد، کافی است با این مرکز تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در قزوین

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09120305004

 

مناطق تحت پوشش تعمیر فریزر ال جی در قزوین

 

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

 

آشنایی با ما

 

 

مزایای تعمیرات فریزر ال جی در قزوین

 

–       در این مرکز تنها افرادی می توانند فعالیت خود را آغاز نمایند که دارای مدرک علمی معتبر بوده و از طرفی آزمون استخدامی نمایندگی را با موفقیت سپری نمایند.

–       این نمایندگی با برگزاری دوره های آموزشی منظم سعی دارد تکنسین های خود را با متدهای پیشرفته و دانش جهانی در زمینه تعمیرات مدل های مختلف یخچال فریزر آشنا کند.

–       مشتریان عزیز به هیچ عنوان نگران چگونگی جابجایی یخچال فریزر نباشید. تنها یک تماس کافی است تا تعمیرکار با امکانات کامل به منزل شما مراجعه نموده و از نزدیک شاهد عملکرد او باشید.

–       تجهیزات پیشرفته در اختیار تکنسین قرار می گیرد تا در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن بتواند عیب رخ داده در یخچال فریزر را رفع کند.

–       از آنجایی که این احتمال وجود دارد همین عیب مجددا رخ بدهد، تعمیرکاران ما موظف هستند در پایان کار گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل می دهند تا اگر مشکل مجددا در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز نمود، بدون دریافت هزینه خدمات برای شما ارائه شود.

–       در صورتی که برای رفع  مشکل رخ داده در یخچال فریزر نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد، در این صورت به هیچ عنوان نگران کیفیت قطعه ها نباشید چرا که تعهد داریم از قطعه هایی استفاده شود که اصل بوده و در نتیجه تضمین کننده سلامت وسیله خواهند بود.

–       شما  می توانید با قسمت مشاوره نمایندگی تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را بدون هیچ هزینه ای از متخصصین ما جویا شوید.

–       برای تعمیر فریزر ال جی در قزوین نگران مخارج نباشید. لازم است بدانید که  علاوه بر تخفیفات نمایندگی، گارانتی وسیله نیز در کاهش هزینه ها لحاظ خواهد شد. البته ضمانت نامه باید دارای تاریخ اعتبار باشد.

 1669