1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر ال جی در رشت

499 بازدید
تعمیر یخچال فریزر ال جی در رشت

در این مقاله به شما کمک می کنیم تا در زمان نیاز به تعمیر یخچال فریزر ال جی در رشت بتوانید به سراغ افراد متخصص بروید. کافی است با نمایندگی تعمیرات ال جی تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت کنید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مزایای تعمیر فریزر ال جی در رشت

 

–       چندین شعبه از نمایندگی در این منطقه وجود دارد تا مشتریان بتوانند تعمیر وسیله خود در اسرع وقت تحت نظر تعمیرکاران حرفه ای ما انجام دهند.

–       تمامی تکنسین ها دارای مدرک علمی در زمینه تعمیر وسایل برقی بوده و مهارت عملی بالایی در این حرفه دارند.

–       در این نمایندگی دوره های آموزشی برای تعمیرکاران برگزار می شود تا سطح دانش آن ها براساس دانش جهانی بوده و در نتیجه کیفیت تعمیرات ارتقا یابد.

–       یکی از نگرانی های مشتریان در زمان خرابی یخچال فریزر، نحوه جابجایی این وسیله است. ام ابا وجود حمایت این نمایندگی،  به هیچ عنوان نگران جابجایی این مسئله نباشید. تعمیرکاران ما در اسرع وقت به منزل شما مراجعه نموده و در حضور خودتان شروع به کار می کنند.

–       تجهیزات کامل در اختیار تکنسین ها قرار می گیرد در نتیجه وسیله با کیفیت بالا تعمیر می شود.

–       تمامی هزینه های مصرفی در قالب یک فاکتور رسمی به مشتریان تحویل ارائه داده می شود.

–       تعمیرکاران ما موظف هستند بعد از اتمام تعمیر یخچال فریزر گارانتی تعمیرات را به شما تحویل می دهند تا اگر همین عیب باز هم در مدت معلوم بروز نمود، مسئولیت تعمیر آن بدون هزینه با نمایندگی باشد.

–       در صورتی که لازم باشد برخی از قطعات یخچال فریزر عوض شود، تعهد می دهیم در این مرکز از قطعه های اصلی استفاده شده و تمامی آن ها  دارای گارانتی طولانی مدت هستند.

–       در نمایندگی ما گروهی از کارشناسان مسئول ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی برای مشتریان هستند.

–       لازم است بدانید که نمایندگی ما هزینه تعمیر فریزر ال جی در رشت را حتی المقدور کاهش یافته و از سویی دیگر اگر گارانتی وسیله اعتبار داشت، با ارائه آن به نمایندگی از تخفیفات بیشتری بهره مند خواهید شد.

 

آشنایی با ما

 

 

 1669