1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر ال جی در اندیشه

528 بازدید
تعمیر یخچال فریزر ال جی در اندیشه

قبل از اینکه برای تعمیر یخچال فریزر ال جی در اندیشه اقدام کنید، ابتدا تحقیق نموده و یک مرکز معتبر علمی را برای این کار انتخاب کنید. در نمایندگی تعمیرات الجی تمامی کارشناسان دارای مدرک علمی در زمینه تعمیر انواع وسایل برقی بوده و با دقت  می توانند عیب رخ داده را به صورت ریشه ای برطرف نمایند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر فریزر ال جی در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

مزایای تعمیر فریزر ال جی در اندیشه

 

–       لازم است بدانید که تنها  تعمیرکارانی می توانند فعالیت خود را در این مرکز شروع نمایند که دارای مدرک علمی در زمینه تعمیر وسایل برقی بوده و همچنین آزمون نمایندگی را با موفقیت سپری کنند.

–       در این مرکز دوره های آموزشی برای تکنسین های خود برگزار خواهد شد تا با ارتقا سطح علمی آن ها، کیفیت خدمات و تعمیر یخچال فریزر بالا برود.

–       با وجود کارشناسان ما، به هیچ عنوان نگران جابجایی وسیله نباشید. تنها یک تماس از جانب مشتریان  کافی است تا تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل مراجعه کرده و در حضور خودتان رفع عیب را انجام دهد.

–       ممکن است عیب رخ داده در یخچال فریزر به گونه ای باشد که  تعمیرکار لازم بداند برخی از قطعات آن را عوض کند. در این صورت اطمینان داشته باشید که از قطعه های اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده خواهد شد.

–       تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر یخچال فریزر اصل بوده و  دارای گارانتی طولانی مدت هستند.

–       اغلب مشتریان نگران این هستند که اگر همین عیب مجدد بروز نمود چه باید کرد؟ نمایندگی ما گارانتی تعمیرات را به مشتریان تحویل خواهد داد تا در صورت بروز همین مشکل در مدت مشخص، بدون هیچ هزینه ای خدمات ارائه شود.

–       یکی از خدمات ما ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و  توسط کارشناسان با تجربه است.

–       هزینه تعمیرات در یک فاکتور رسمی به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

–       برای تمام مشتریان در زمان تعمیر یخچال فریزر ال جی اندیشه این موضوع اهمیت دارد که هزینه تعمیرات مقرون به صرفه باشد. در نمایندگی تعمیرات ال جی علاوه بر تخفیفات ویژه مرکز، می توانید با تحویل دادن گارانتی وسیله، هزینه کمتری را پرداخت کنید.

 

آشنایی با ما

 

 

 1669