1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ال جی در قزوین

528 بازدید
تعمیر یخچال ال جی در پرند

به عنوان یک مرکز معتبر برای تعمیر یخچال ال جی در قزوین بهترین انتخاب مراجعه به نمایندگی تعمیرات ال جی است. به شما اطمینان می دهیم که وسیله شما را براساس اصول علمی تعمیر و به شما تحویل دهیم.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در قزوین

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09120305004

 

مناطق تحت پوشش تعمیرات یخچال ال جی در قزوین

 

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

 

آشنایی با ما

 

 

مزایای تعمیر یخچال الجی در قزوین

 

–       در این نمایندگی تنها تعمیرکارانی مشغول به فعالیت هستند که مهارت علمی و عملی بالایی در تعمیر یخچال دارند. همین امتیاز، شرایط استاندارد را برای تعمیر وسیله شما فراهم خواهد نمود.

–       با هدف ارتقا سطح دانش تکنسین ها به منظور تعمیر بهینه یخچال، دوره های آموزشی برای کارشناسان برگزار می شود.

–       این مسأله طبیعی است که مشتریان در زمان خرابی یخچال نگران نحوه جابجایی این وسیله سنگین باشند. به منظور رفاه حال مشتریان، خدمات در محل را انجام می گیرد. بعد از تماس مشتری با مرکز، تعمیرکار مربوطه در اولین فرصت با به منزل شما خواهد آمد تا در حضور شما عیب یابی و تعمیرات را انجام دهد.

–       کلیه امکانات و تجهیزات در اختیار تعمیرکاران قرار می گیرد تا بدون مشکل وسیله را تعمیر کند.

–       در نمایندگی ما از روش ها و  متدهای پیشرفته برای تعمیر یخچال استفاده می شود تا با کیفیت بالا تعمیرات انجام گیرد.

–       مشتریان اغلب این سوال را مطرح می کنند که اگر همین عیب باز هم بروز نمود، چه باید کرد؟ این مرکز به منظور جلب اعتماد مشتریان، گارانتی تعمیرات را به شما ارائه می کنیم. در صورت بروز همین مشکل در مدت اعتبار ضمانت نامه، خدمات رایگان با همان کیفیت ارائه می شود.

–       در صورتی که به تشخیص تعمیرکار،  برای تعمیر یخچال نیاز به تعویض برخی از قطعات لازم گردد، تضمین می کنیم که در این نمایندگی از قطعه های اصلی استفاده شده و تمامی آن ها گارانتی طولانی مدت دارند.

–       هزینه کلیه خدمات در یک فاکتور با مهر نمایندگی لیست خواهد شد.

–       در مورد هزینه تعمیر یخچال الجی در قزوین لازم است بدانید که این مرکز برای شما هزینه مناسب در نظر گرفته شده و در صورت اعتبار زمانی ضمانت نامه وسیله، حتما آن  را به تعمیرکار تحویل دهید تا  از تخفیفات بیشتری برخوردار شوید.

 1669