1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر ال جی در رشت

402 بازدید
تعمیر ماکروفر ال جی در رشت

آنچه که باعث شده است نمایندگی تعمیرات ال جی در زمینه تعمیر ماکروفر ال جی در رشت پیشگام بوده و به عنوان یک مرکز معتبر شناخته شود، حمایت از جانب تعمیرکاران و متخصصین ماهر و توانمند با مدرک علمی معتبر در زمینه تعمیر وسیله برقی است.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

09112800916

 

مزایای تعمیر ماکروویو ال جی در رشت

 

–       نمایندگی ما با کمک  تکنسین های مجرب خود از شما حمایت می کند. در نتیجه تعمیر ماکروفر با مهارت علمی و عملی  بالایی انجام خواهد گرفت.

–       به منظور ارتقا سطح دانش تعمیرکاران و در نتیجه بهبود کیفیت خدمات، در این مرکز دوره های آموزشی برای کارشناسان برگزار خواهد شد.

–       تنها یک تماس از جانب شما کافی است  تا تعمیرکار در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کند. در این صورت نگرانی جابجایی وسیله را نخواهید داشت.

–       تمامی تجهیزات لازم در اختیار تکنسین ها قرار می گیرد تا با کیفیت بتوانند وسیله را عیب یابی و تعمیر کنند.

–       ممکن است تعمیرکار لازم بداند برخی از قطعات ماکروفر عوض شود. در این به شما اطمینان می دهیم  که از قطعه های اصلی برای این منظور استفاده خواهد شد.

–        تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر ماکروویو دارای گارانتی طولانی مدت هستند.

–       به منظور جلب اعتماد مشتریان، تمامی هزینه ها در قالب یک فاکتور رسمی به مشتری تحویل داده خواهد شد.

–        تعمیرکاران ما در پایان کار موظف هستند گارانتی تعمیرات را به مشتری ارائه می کنند تا اگر همین عیب در مدت زمان اعتبار ضمانت نامه در وسیله بروز نمود، بدون نیاز به پرداخت هزینه از خدمات نمایندگی برخوردار شوید.

–        تمامی هزینه ها در فالب یک فاکتور رسمی به مشتریان ارائه می شود تا از جزئیات اطلاع داشته باشید.

–        یکی از خدمات نمایندگی ما ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی توسط کارشناسان متخصص است.

–        یکی از دغدغه های مشتریان در زمان تعمیر ماکروویو ال جی در رشت تامین هزینه هاست. شما با حمایت نمایندگی ال جی هم از تخفیفات مرکز و هم از تخفیفات ویژه گارانتی وسیله بهره مند خواهید شد. البته ضمانت نامه شما باید مهر تایید و تاریخ اعتبار داشته باشد.

 1669