تعمیر ماشین لباسشویی ال جی کوهسار

همشهریان عزیز ساکن غرب تهران تنها کافی است یک بار برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی کوهسار از خدمات نمایندگی ما استفاده کنید. تمامی افتخار و هدف ما در این مرکز کسب رضایت خاطر شما مشتریان عزیز است تا بتوانید کیفیت، سرعت و دقت عمل را در بالاترین سطح تجربه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کوهسار :

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

۴۴۸۴۶۱۱۳ 

۴۴۲۷۹۱۸۶

۴۴۶۰۱۰۳۸

۴۴۴۰۱۸۱۱

خدمات ویژه ما در تعمیرات لباسشویی ال جی کوهسار

ما در این نمایندگی تعمیر برند ال جی، به دنبال کسب رضایت شما هستیم، از اینرو علاوه بر کیفیت تعمیر، خدمات ویژه ای به شما ارائه خواهیم داد.

استفاده از کادری متخصص و دوره دیده

تمامی پرسنل ما در این نمایندگی دوره دیده، متخصص و کاربلد هستند. این افراد پس از قبولی در آزمون های تخصصی سطح بالای علمی و عملی انتخاب شده و تجربه چند سال کار دارند.

تعمیر در منزل

از آن جا که جابجا کردن دستگاه برقی به بیرون از منزل کاری سخت است، تعمیر در منزل شما انجام خواهد شد.

ارائه خدمات شبانه روزی در زمان تعیین شده توسط مشتری

ما در این مرکز محدودیتی برای زمان ارائه خدمات نداریم. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما در این مرکز تماس گرفته و در زمان تعیین شده توسط خودتان درخواست اعزام تعمیرکار کنید.

ارائه گارانتی

یکی از دغدغه های شما کیفیت تعمیر و نتیجه کار است. برای آن که خیال شما را بابت کیفیت کار آسوده کنیم، تعمیرکار ما بعد از تعمیر به شما ضمانت نامه کتبی می دهد.

تهیه قطعات از برند اصلی

استفاده از قطعات فیک به مرور می تواند عملکرد دستگاه را برای همیشه از کار بیاندازد! در صورت نیاز به تعویض یک قطعه ما در این مرکز آن را برای شما تهیه خواهیم کرد تا خیالتان بابت کیفیت و اصل بودن آن ها آسوده باشد.

تعرفه های منصفانه و مناسب

تمامی خدمات ما در این مرکز با نرخی مناسب و منصفانه انجام خواهد شد تا نگرانی بابت هزینه هایتان نداشته باشید.