1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت

573 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت

اگر به دنبال مراجعه به یک مرکز معتبر علمی جهت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت هستید، پیشنهاد ما به شما نمایندگی تعمیرات ال جی است. کافی است یکبار به این مرکز اعتماد کنید تا نتیجه اعتماد خود را به بهترین شکل ممکن شاهد باشید. وسیله شما را در کوتاه ترین زمان تعمیر می کنیم.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مزایای تعمیر لباسشویی الجی در رشت

 

–       نمایندگی ما در این منطقه دارای چندین شعبه است تا مشتریان بتوانند به سهولت و بدون دردسر به خدمات این مرکز دسترسی داشته باشند.

–       تمامی کارشناسان و تکنسین های ما در زمینه تعمیر انواع وسایل برقی من جمله ماشین لباسشویی مهارت علمی و عملی بالایی دارند.  در نتیجه عیب یابی  و تعمیر وسیله با دقت و سرعت بالایی انجام می شود.

–       در این نمایندگی دوره های آموزشی را برای تکنسین ها جهت ارتقا سطح علمی و عملی آن ها برگزار می گردد. در این شرایط تعمیر وسیله براساس استانداردهای جهانی و اصول علمی انجام می گیرد.

–       اولین نگرانی مشتریان در زمان خرابی ماشین لباسشویی  این است که چگونه این وسیله سنگین را به نمایندگی ببرند. به هر حال لازم است چند نفر به شما کمک کنند. اما این مرکز به شما نوید می دهد  که مسئولیت جابجایی وسیله از دوش مشتری برداشته شده و در کوتاه ترین زمان تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهد کرد.

–       در صورتی که تعمیرکار لازم بداند برخی از قطعات ماشین لباسشویی عوض شود، تضمین می کنیم که  از قطعه های اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده شود که همگی دارای ضمانت نامه طولانی مدت هستند.

–       یکی از دغدغه های مشتریان در مورد هزینه تعمیرات است. در این نمایندگی بهترین خدمات با قیمت مناسب ارائه شده و گارانتی وسیله در صورت اعتبار، در کاهش هزینه ها لحاظ می گردد.

–       با هدف جلب اعتماد مشتریان در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت تعمیرکاران ما موظف هستند که گارانتی تعمیرات را به مشتریان ارائه می کنند. اگر همین عیب مجددا بروز نموده و این اتفاق در مدت اعتبار ضمانت نامه باشد، خدمات به صورت رایگان انجام می گیرد.

 

آشنایی با ما

 

 1669