تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی مرکز تهران

به شما تضمین می دهیم که  تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در مرکز تهران در نمایندگی تعمیرات ال جی به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت چرا که تکنسین های حرفه ای ما با دانش علمی بالا و به کمک متدهای پیشرفته علمی عیب یابی و تعمیرات وسیله را انجام می دهند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی مرکز تهران
تعمیر ساید بای ساید ال جی مرکز تهران

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی مرکز تهران

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی یوسف آباد
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی مطهری
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی فاطمی
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی عباس آباد
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی جلفا
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی خواجه اعبدا…
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی بهجت اباد
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی امام خمینی
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی سهروردی
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی آپادانا
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی نیلوفر
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی لاله زار
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی جمهوری
تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی بهشتی

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات ال جی تماس حاصل فرمائید

مزایای تعمیر ساید بای ساید ال جی در مرکز تهران

–        این نمایندگی دوره های آموزشی را برای بهبود کیفیت خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران برگزار می کند تا دانش علمی و عملی آن ها متناسب با متدهای روز باشد.

–        لازم است بدانید که تکنسین های ما  به متدهای پیشرفته جهت تعمیر وسیله برقی تسلط داشته و در نتیجه سریع تر عیب رخ داده را برطرف خواهند نمود.

–        این مرکز برای سهولت کار مشتریان و رفاه حال آنان، تعمیرات در منزل را ارائه می کند تا مشتریان مجبور نباشند ساید بای ساید را به نمایندگی ببرند. تنها وظیفه شما این است که با مرکز تماس گرفته و مشکل را مطرح کنید. از این پس مسئولیت تمامی امور با ما خواهد بود.

–        کلیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز در اختیار تکنسین ها قرار خواهد گرفت تا به بهترین شکل ممکن بتوانند عیب یابی و تعمیر وسیله را انجام دهند.

–        این نمایندگی در مرکز تهران دارای چندین شعبه بوده و شما به راحتی می توانید از راهنمایی و کمک افراد متخصص بهره مند شوید.

–        ممکن است خرابی رخ داده در وسیله به گونه ای باشد که لازم باشد برخی از قطعات آن تعویض گردد. در این صورت تضمین می کنیم که کلیه قطعات به کار رفته در ساید بای ساید اصل و با گارانتی طولانی مدت خواهد بود.

–        به منظور جلب اعتماد مشتریان، تعمیرکاران ما موظف هستند در پایان تعمیر یخچال ساید بای ساید حتما گارانتی تعمیرات را با مهر تایید نمایندگی ارائه نمایند تا در صورت بروز همین مشکل در مدت اعتبار ضمانت نامه، از خدمات مجدد مرکز به صورت رایگان بهره مند شوند.

–        شما می توانید تنها با یک تماس با نمایندگی از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید. گروهی از کارشناسان موظف هستند با راهنمایی های خود به شما کمک کنند تا حتی عیوب سطحی در وسیله را بدون نیاز به تعمیرکار حل کنید.

–        لازم می دانیم که تمامی مخارج جهت تعمیر وسیله را در یک فاکتور رسمی لیست نموده و به مشتری تحویل دهیم.

–        هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در مرکز تهران به گونه ای محاسبه می شود تا مشتریان بهترین تجربه مالی را داشته باشند. در نتیجه هم نمایندگی تخفیفاتی را برای شما در نظر گرفته و هم اینکه گارانتی  وسیله در کاهش هزینه ها لحاظ خواهد شد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی مرکز تهران
  • تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی مرکز تهران
5

خلاصه

با خیال آسوده تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی مرکز تهران را به تکنسین های ماهر ما بسپارید. شماره خدمات مشتریان ۱۶۶۹ بدون کد شبانه روزی