1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ال جی در اندیشه

489 بازدید
تعمیر یخچال ال جی در اندیشه

اگر اکنون که این مقاله ار مطالعه می کنید به تعمیر یخچال ال جی در اندیشه نیاز دارید، توصیه میکنیم ابتدا خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی را به دقت مطالعه نموده و سپس تصمیم خود را برای انتخاب تعمیرکار نهایی کنید. فراموش نشود که کیفیت تعمیرات بر روی کارایی آن تاثیر می گذارد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال الجی در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

مزایای تعمیر یخچال الجی در اندیشه

 

–       تعمیرکاران و تکنسین های ما توانایی بالایی در زمینه تعمیر یخچال داشته  چرا که دارای مدرک معتبر علمی در زمینه تعیمر انواع وسایل برقی هستند. در نتیجه قدرت بالایی در عیب یابی دارند.

–       با هدف به روز رسانی دانش تعمیرکاران و در نتیجه ارتقا کیفیت خدمات نمایندگی،  دوره های آموزشی را برای تمامی تکنسین های خود برگزار خواهیم نمود.

–       چندین شعبه از این نمایندگی در اندیشه تاسیس  و راه اندازی شده است تا سریع تر و راحت تر بتوانید از کمک تکنسین های حرفه ای برخوردار شوید.

–       ما با ارائه خدمات در محل، مسئولیت جابجایی این وسیله سنگین از منزل را از دوش شما برداشته ایم. انتقال چنین وسیله ای به چند نفر نیاز دارد. اما شما با یک تماس با نمایندگی در اسرع وقت شاهد تعمیر دستگاه در خانه خود خواهید بود.

–       این نمایندگی تجهیزات مورد نیاز در اختیار تعمیرکار قرار می دهد تا به بهترین شکل وسیله را عیب یابی و تعمیر کند.

–       ممکن است به صلاح دید تعمیرکار، به تعویض برخی از قطعات نیاز باشد در این صورت تضمین می کنیم که از قطعه های اصل برای این منظور استفاده خواهد شد.

–       تعمیرکاران ما موظف هستند در زمان تعمیر یخچال حتما گارانتی تعمیرات را به شما تحویل دهند. در این صورت مسئولیت بروز همین خرابی در مدت اعتبار ضمانت نامه، بر عهده ما بوده و بدون هیچ هزینه ای تعمیرات انجام می شود.

–       نمایندگی تعمیرات ال جی با هدف رضایتمندی و رفاه مشتریان، تعمیر یخچال الجی در اندیشه تخفیفاتی را برای مشتریان در نظر گرفته است. در صورتی که گارانتی وسیله دارای تاریخ اعتبار باشد حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا هزینه نهایی برای شما کمتر محاسبه شود.

 

آشنایی با ما

 

 

 1669