1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر ال جی در قزوین

274 بازدید
تعمیر ماکروفر ال جی در پرند

کافی است جهت تعمیر ماکروفر ال جی در قزوین با نمایندگی تعمیرات الجی تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست کمک کنید. در اولین فرصت برای رفع مشکل رخ داده در وسیله اقدام خواهیم نمود.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در قزوین

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

مناطق تحت پوشش تعمیرات ماکروفر ال جی در قزوین

 

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

 

مزایای تعمیر ماکروویو ال جی در قزوین

 

–       در راستای ارتقا سطح دانش متخصصین و در نتیجه بهبود کیفیت خدمات، نمایندگی ما دوره های آموزشی را برای تعمیرکاران خود برگزار می کند تا با تسلط بر متدهای پیشرفته بتوانند تعمیر دستگاه را انجام دهند.

–       تمامی متخصصین ما در تعمیر انواع وسایل برقی من جمله ماکروفر مهارت بالایی داشته و  به خوبی می توانند عیب دستگاه با دقت و سرعت بالا رفع کنند.

–       جهت آسودگی خاطر مشتریان،  بعد از تماس شما عزیزان با نمایندگی جهت تعمیر ماکروفر تعمیرکار را به منزل شما اعزام می کنیم. تضمین می کنیم  که تعمیر وسیله در محل با کیفیت بالا انجام گیرد.

–       تکنسین های ما با  تمامی امکانات و تجهیزات لازم به منزل شما مراجعه و در حضور خودتان عیب یابی را انجام می دهند.

–       ما برای مشتریان خود مشاوره رایگان به صورت تلفنی را در نظر گرفته ایم.

–       هزینه های مصرفی در یک فاکتور با مهر نمایندگی به مشتری ارائه می شود.

–       در صورتی که تعمیرکار نیاز به تعویض برخی از قطعات ماکروفر بداند، تضمین میکنیم که قطعات اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده شده و این قطعه ها دارای ضمانت نامه طولانی مدت هستند.

–       تکنسین های ما موظف هستند در پایان کار، گارانتی تعمیرات را به مشتریان تحویل می دهند. اگر باز هم همین عیب در مدت اعتبار گارانتی بروز نمود، مسئولیت رفع آن بدون هیچ هزینه ای بر عهده نمایندگی خواهد بود.

–        برای تعمیر ماکروویو مشتریان نباید نگران هزینه ها باشند. شما با حمایت این مرکز نه تنها از تخفیفات ویژه ما بهره مند شده بلکه گارانتی وسیله نیز به عنوان فاکتور جهت تخفیفات بیشتر در نظر گرفته می شود. در زمان تعمیر ماکروویو ال جی در قزوین تحت نظر نمایندگی تعمیرات ال جی ضمانت نامه را بررسی کنید اگر تاریخ آن منقضی نشده، حتما  ضمانت نامه را به تعمیرکار تحول دهید.

 1669