1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه

501 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه

نمایندگی تعمیرات ال جی با حمایت تعمیرکاران متخصص اطمینان می دهد که تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه در شرایط استاندارد و براساس اصول علمی انجام می گیرد. هدف ما، رفع عیب به گونه ای است که کارایی اولیه دستگاه را شاهد باشید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی LG در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

مزایای تعمیر لباسشویی ال جی در اندیشه

 

–       در این نمایندگی گروهی از تعمیرکاران و تکنسین ها فعالیت می کنند که از نظر علمی و عملی قدرت بالایی در عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دارند. شما از پشتیبانی یک تیم مجرب برخوردار می شوید.

–       از سویی دیگر در این مرکز برنامه های آموزشی جهت ارتقا سطح علمی متخصصین و در نتیجه بهبود کیفیت خدمات، برگزار می شود.

–       قطعا جابجا کردن ماشین لباسشویی برای بردن به محل تعمیر بسیار سخت است. مشتریان حق دارند در زمان خرابی وسیله نگران این موضوع باشند. اما لازم است بدانید که نمایندگی ما بعد از تماس شما، تعمیرکار را در اولین فرصت به منزل شما اعزام می کند.

–       در این مرکز تمامی تجهیزات و امکانات در اختیار تکنسین ها قرار می گیرد تا در تعمیر وسیله دچار مشکل نشوند.

–       برای جلب اعتماد مشتریان، تعمیرکاران ما موظف هستند در پایان تعمیر ماشین لباسشویی گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. اگر باز هم این عیب در مدت معلوم رخ داد، بدون نگرانی با مرکز تماس گرفته و از خدمات رایگان بهره مند شوید.

–       ممکن است عیب موجود در ماشین لباسشویی به دلیل خرابی برخی از قطعات آن باشد. در این صورت به شما اطمینان می دهیم از قطعه های اصل و ارجینال استفاده شود. همچنین تمامی وسایل دارای ضمانت نامه با مدت طولانی هستند.

–       یکی از دغدغه های مشتریان، تامین هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه است. به شما اطمینان می دهیم که خدمات ایده آل با قیمت مناسب ارائه می شود. از سویی دیگر اگر گارانتی وسیله اعتبار دارد، حتما به تعمیرکار مربوطه ارائه کنید در این صورت در محاسبه هزینه نهایی، تخفیف بیشتری برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

 

آشنایی با ما

 

 1669