1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

41 بازدید
نمایندگی تعمیرات ال جی
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Menu”][/siteorigin_widget]

شماره های نمایندگی تعمیرات ال جی

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

[siteorigin_widget class=”PW_Steps”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Title_With_Button”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Latest_News”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Latest_News”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Accordion”][/siteorigin_widget]

درباره نمایندگی تعمیرات ال جی

نمایندگی تعمیرات ال جی چنین شرایطی را برای شما فراهم خواهد نمود. توصیه می کنیم که  در زمان نیاز به تعمیر وسیله به جای مراجعه به تعمیرکاران معمولی، از تکنسین های حرفه ای و متخصص کمک بگیرید تا از کیفیت کار اطمینان داشته باشید.

مطالعه بیشتر

[siteorigin_widget class=”PW_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی

فراموش نکنید که تعمیر وسیله برقی باید تحت نظر افراد متخصص انجام شود تا سلامت دستگاه حفظ گردد. در همین راستا توصیه می کنیم در زمان خرابی دستگاه، به هیچ عنوان عجله نکرده و به سراغ مراکز معتبر بروید. بهترین گزینه برای تعمیر انواع وسایل برقی ال جی، مراجعه به  نمایندگی تعمیرات ال جی است.

اگر اکنون به تعمیر وسایل برقی خانه نیاز داشته و به دنبال یک مرکز معتبر هستید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را با دقت مطالعه کنید:

–       در مورد تکنسین های فعال در این نمایندگی لازم است  بدانید که تمامی متخصصین ما دارای مدارک علمی معتبر برای تعمیر انواع وسایل برقی بوده و همچنین از نظر عملی نیز بسیار ماهر و زبردست هستند. در نتیجه قدرت و توانایی بالایی در عیب یابی دارند که تضمین می کنند وسیله شما به صورت استاندارد تعمیر خواهد شد.

–       با توجه به پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی، این نمایندگی دوره های آموزشی را برای تکنسین ها و کارشناسان خود برگزار می کند تا دانش آن ها و در نتیجه کیفیت خدمات ارتقا نمایندگی یابد.

–       این مرکز دارای تعداد زیادی شعبه در اغلب شهرهای ایران است. بنابراین شما در کوتاه ترین زمان و به سهولت می توانید از خدمات افراد متخصص بهره مند شوید.

–       اولین نگرانی مشتریان در زمان خرابی هر کدام از وسایل برقی به ویژه وسایل سنگین و بزرگ این است که چگونه این وسیله را به مرکز برند. لازم است بدانید که تحت نظر این نمایندگی مسئولیت شما برای جابجایی وسیله از دوش شما برداشته شده  و به جای آن، تعمیرکار به منزل شما خواهد آمد. در این صورت شاهد عملکرد تعمیرکار از نزدیک خواهید بود.

–       به منظور ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن، این مرکز تجهیزات کامل را در اختیار تعمیرکار قرار می دهد تا به دقت بتواند عیب موجود را رفع نماید.

–       ممکن است بنا به نظر تعمیرکار نیاز به تعویض برخی از قطعات در زمان تعمیر وسیله معیوب باشد.  متذکر می شویم که تحت نظارت نمایندگی، تکنسین ها موظف هستند از قطعات اصل برای این منظور استفاده کنند که همگی دارای گارانتی طولانی مدت هستند.

–       از دیگر خدماتی که این مرکز برای مشتریان ارائه می کند، مشاوره رایگان است. مشتریان می توانند تنها با یک تماس تلفنی، با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوند.

–       به منظور جلب اعتماد مشتریان لازم می دانیم که تعمیر هر گونه وسیله برقی در این مرکز با ارائه گارانتی تعمیرات انجام شود تا در صورت بروز همین عیب در مدت معلوم تعمیرات به صورت رایگان انجام شود.

–       تمامی هزینه های تعمیر وسیله در قالب یک فاکتور  با مهر نمایندگی به مشتریان ارائه می شود.

–       در مورد هزینه تعمیر هر کدام از وسایل برقی نیز بهترین شرایط را در نظر گرفته ایم. برای مثال گارانتی وسیله در صورت اعتبار، معیاری برای تخفیف در نظر گرفته می شود.

نحوه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات الجی

اگر به دنبال این هستید که تعمیر وسیله تحت شرایط استاندارد و براساس اصول علمی در این مرکز انجام گیرد، باید به صورت زیر عمل کنید:

1-   با نزدیک ترین نمایندگی در محل سکونت خود تماس بگیرید.

خوشبختانه نمایندگی تعمیرات ال جی در اغلب شهرهای ایران چندین شعبه تاسیس نموده است. بنابراین کافی است با نزدیک ترین آن ها در منطقه خود تماس بگیرید. در این زمان کارشناسان ما پیگیر درخواست شما خواهند شد

2-   تعمیرکار به منزل شما اعزام می شود.

پس از  تماس شما، کارشناسان ما با طرح چند سوال، عیب یابی اولیه را انجام داده و تعمیرکار را با تجهیزات و امکانات کامل به منزل شما اعزام می کنند. تعمیرکاران براساس لیست تماس های مشتریان به خانه شما مراجعه نموده و در نتیجه این امکان وجود دارد که از نزدیک شاهد عملکرد تکنسین های ما باشید.

3-   گارانتی تعمیرات به شما تحویل داده می شود.

تعمیرکاران ما موظف هستند بعد از اتمام تعمیر وسیله، از جانب نمایندگی تعمیرات ال جی گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. به هر حال ممکن است باز هم همین عیب در وسیله بروز نماید. اگر این اتفاق در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ بدهد، هزینه ای برای تعمیرات مجدد دریافت نشده و هیچ گونه افتی در کیفیت خدمات نخواهد بود..

[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]
 1669