1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

792 بازدید
درباره ما

درباره ما

امروزه برندهای زیادی در زمینه تولید وسایل برقی فعالیت داشته و در نتیجه این امکان وجود دارد تا  مشتریان برحسب سلیقه، نیاز خود از وسیله و همچنین بودجه ای که در اختیار دارند، یک برند مناسب را انتخاب نموده و وسیله مورد نظر را خریداری نمایند. ال جی به عنوان یکی از معتبرترین برندهای تولید کننده وسایل برقی خانگی معتقد است جایگاه بالای خود در میان رقبا تحت تاثیر دو عامل است. کیفیت تولیدات در خط تولید بالا بوده و  براساس استانداردهای جهانی و  تکنولوژی پیشرفته انجام می گیرد. از طرف دیگر ال جی با تاسیس نمایندگی های معتبر در شهرها و مناطق مختلف کشور، از مشتریان خود در زمان استفاده از وسایل برقی پشتیبانی خواهد کرد.

شما برای نصب، راه اندازی و تعمیر وسایل برقی نیازمند این هستید که به افراد متخصص مراجعه نموده و از آن ها کمک بگیرید.  تمامی تعمیرکاران ما از نظر علمی و مهارت عملی در سطح بالایی قرار دارند و همچنین با سپری نمودن دوره های آموزشی نمایندگی، به متدهای پیشرفته در این زمینه تسلط دارند. تضمین می کنیم که تعمیر هر کدام از وسایل شما در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن ممکن انجام می شود.

درباره ما

درباره ما

هدف ما جلب رضایت مشتریان است. در همین راستا تمامی خدمات خود را برای رضایتمندی مشتریان تنظیم نموده ایم. برای مثال تعمیر هر وسیله با ارائه گارانتی تعمیرات انجام می گیرد. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی برای این منظور استفاده خواهیم نمود تا سلامت دستگاه حفظ شود. در مورد محاسبه هزینه ها نیز این نوید را می دهیم که تحت نظر نمایندگی تعمیرات ال جی تعمیر وسیله با قیمت مناسب انجام می گیرد. اگر گارانتی وسیله اعتبار داشت، حتما به عنوان فاکتوری در کاهش هزینه ها در نظر گرفته می شود.

 

 1669